JMÉNA PRO “MÉ PRVNÍ” SVATEBNÍ ŠATY

V mém životě je několik ženských elementů, které ovlivnily a stále ovlivňují můj život. Jsou to mimo jiné moje úžasné dvě babičky, které neodmyslitelně patří hlavně k mému dětství.

S babičkou Hankou jsme zažívaly velká dobrodružství na Vysočině, zahradničily 🌺 a hlavně vyráběly všechno možné. Šily na panenky, pletly věnečky z pampelišek, navlékaly korále z jeřabin. 👩🏻‍🌾 Babička Blanka se svým vkusem a citem pro krásno zase vždycky nejlépe věděla, jaké oblečení koupit, jakou barvu si vymalovat v pokojíčku, jaké materiály k sobě ladí a také většina dárků 🎁 od ni byly z tohohle “holčičího světa”.

Jako dítě jsem milovala prohlížení starých fotografií 🎞 a vždycky jsem loudila příběhy, jaké to bylo, když byly mladé. Jaké měly šaty, když se vdávaly…👰🏼 Svatební móda na přelomu 60.tých a 70.tých let byla samozřejmě jiná, obě měly vyčesané drdoly se závoji vysoko na drdolu a obě oblékly „mini“. 

Dotýkat se těch starých fotek a dívat se na ně rozesmáté a plné štěstí  ve mně vzbuzuje pocit, že dokud tu jsou, je život ještě v pořádku. ❤️

Když jsem přemýšlela nad jmény šatů do mé kolekce, nechtěla jsem jen kouknout do kalendáře a prstem ☝🏻 nějaká jména vybrat.

Toužila jsem po příběhu a symbolice, kterou by šaty nesly.

S láskou a vděčností jsem první dvoje šaty mojí kolekce pojmenovala po Vás. Babička Blanka a Hana. Kristýniny šaty Blanca a Hannah. Děkuju Vám oběma, že jste nadšené podporovatelky mého salónu. ❣️

Budu moc ráda, když mi napíšete, 🖌 jak se Vám článek a jména nových svatebních šatů líbí. V příštím článku Vám poradím již něco praktického, co třeba využijete během Vaši svatby. 👸🏼 Pokud byste si nechtěli moje články nechat ujít, stačí se přihlásit níže ⬇️ k odběru newsletteru.

1 názor na “JMÉNA PRO “MÉ PRVNÍ” SVATEBNÍ ŠATY”

  1. Kristýna Kupcová

    Vy jste prostě člověk na svém místě. Děláte to co vás baví a děláte to s velkou láskou. Je to na vás velmi vidět. Na každém videu, každém slově co napíšete, řeknete či je obrázek na vašem profilu. Vy si svých nevěst velmi vážíte a pečujete od první sekundy, kdy vás osloví až do úplného konce. Více vás takových. Moc se k vám na podzim těším. 😘😘😘

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Mohlo by se Vám také líbit

Přihlaste se k odběru newsletteru