Poskládejte si boty svých snů

Ručně šité boty na míru bez kompromisu. Pohodlné boty na vaše přání nemusí stát statisíce. Navrhněte si boty svých snů a my je proměníme v realitu.

FOTO-004

osobně vyzkoušeno

Můj příběh

Ahoj, jsem Kristýna… Začala jsem otevřením svatebního salonu a spuštěním eshopu. Během zkoušek s nevěstami jsem poslouchala co je trápí, jaké věci řeší na poslední chvíli a co je problém sehnat.
 
Velký problém máme všechny s výběrem správných bot. Žádná z nás nechce kupovat boty pouze na jeden den a dělat v nich jakýkoliv kompromis. A tak jsem ráda, že jsem mohla začít dělat boty přímo na míru mých zákaznic. Ručně šité, kvalitní a cenově dostupné.
 
Všechny mé služby a produkty jsem si osobně vyzkoušela. Přiznávám, že občas byly “zotročeny” i ženy v mé rodině. 🙂 Boty jsou nejen svatební, ale i na každodenní chození. Mám již stovky spokojených zákaznic a chtěla bych, abyste Vy byla další.

Pásek

Vyberte si tvar a barvu pásku.

Špička

Špičku můžete zvolit kulatou, otevřenou, zavřenou, nebo do špičky.

Podpatek

Vyberte si výšku, tvar a barvu podpatků.

Model

Zvolte plný, otevřený, nebo polootevřený model.

Pásek

Vyberte si tvar a barvu pásku.

Špička

Špičku můžete zvolit kulatou, otevřenou, zavřenou, nebo do špičky.

Podpatek

Vyberte si výšku, tvar a barvu podpatků.

Model

Zvolte plný, otevřený, nebo polootevřený model.

Co si můžu navolit?

Na botkách můžete zvolit tvar modelu, střih špičky, pásek, výšku a tvar podpatku. Pár si můžete doladit originálními ozdobami na špičku, patu či pásek. Dále si u všech zmíněných komponentů vyberete barvu. To, jak bude pár vypadat, záleží pouze na Vaší představivosti. Na botách Vám můžeme vždy opravit poškozený podpatek.

Katalog bot najdete zde

Nechte se inspirovat

Pro mé zákaznice jsme vytvořili již stovky kombinací těch nejkrásnějších a nejpohodlnějších bot na míru. Vybrala jsem pro Vás mé oblíbené kombinace, najdete u nich specifikace i cenu.

Vyrábíme pouze 50 páru měsíčně

Všechno, co u mě v salonu najdete, dělám poctivě. Není tomu jinak ani u bot a kabelek na míru. Trváme na výborné kvalitě a vysoké úrovni našich služeb. Jak já tak výrobna máme omezenou kapacitu. Nejde nám o kvantitu, ale především o kvalitu!

1 /50
párů je již zarezervováno

Nechte si nezávazně spočítat cenu Vašich střevíčků !

Ceny našich botiček na míru se pohybují od 1 590 Kč do 3 490 Kč.

Nejčastější kombinace se pohybují kolem 1 990 Kč!


Nechte si nezávazně spočítat cenu Vašich střevíčků !

Ceny našich botiček na míru se pohybují od 1 590 Kč do 3 490 Kč.

Nejčastější kombinace se pohybují kolem 1 990 Kč!


Zkušenosti zákaznic

Rezervace zkoušky

Co by to bylo za boty na míru, kdybyste si je nemohla nejdříve vyzkoušet?

Chci, aby Vám botky seděly přímo na nožku, proto trvám na zkoušce velikosti. 

Vyzkoušet si je můžete 2 způsoby:

Zkouška v salonu

Botky si můžete ZDARMA vyzkoušet u mě v salonu. Ráda Vám s výběrem poradím. Rezervujte si zkoušku dnes!

Zkouška doma

Nejste z Prahy? Nevadí... Modely bot Vám pošlu na vyzkoušení domů. Využijte službu BOTY DOMŮ dnes!

Často kladené otázky

Salón najdete na adrese Štverákova 2777/22, Horní Počernice, 193 00 Praha 20.


MHD
Autobusová zastávka Ve Žlíbku (10 min z Černého mostu) je jen pár kroků od nás, stačí přejít silnici. Salon je na náměstíčku u firmy Konhefr. Pokud potřebujete pomoc s navigací zavolejte na 603 141 534.

Autem
Využijte parkování na soukromém parkovišti u salonu. Ihned po vjezdu k nám do ulice se dejte k závoře a zazvoňte, případně volejte 603 141 534, asistentka vám otevře závoru.

Dodací lhůta botiček je 6 týdnů.

Stélky bot jsou kožené, svršky bot jsou vyrobeny z umělé kůže.

Na výběr máme kůži, semiš, krajku, lakované a třpytivé materiály. Můžete tedy udělat botičku pouze z jednoho stejného materiálu nebo zkombinovat jakékoliv z těchto materiálů. Na botkách můžete zvolit barvu špičky, paty, pásků, podpatku a případně ještě platformy. To, jak bude botička vypadat, záleží pouze na Vaši představivosti.

Ano, pásky na botách jdou zkrátit/prodloužit.

Výhoda platformy je určitě v jejím pohodlí. S platformou nemáte nohu v takovém sklonu a tak Vám trochu uleví. Zároveň díky pevnější podrážce necítíte nerovnosti, po kterých jdete. Možná nevýhoda je, že někomu přijde botka mohutnější.

Rozhodně ano. Máme na výběr ze spousty barevných variant, kde najdete jak výrazné barvy, tak ale i jemné a neutrální. A když si vyberete padnoucí model, tak jsou botičky úplně ideální na denní nošení. 

Naše nevěsty by Vám určitě potvrdily, že v botičkách vydržely nejen oficiální část svatby, ale tančily v nich často až do rána. 

Ano. Díky tomu, že jsou boty na míru, se velká část komponentů dá vyměnit. Nejběžnější opravou je výměna poničených podpatků. 

Cena bot se většinou pohybuje od 1600 do 2500. Záleží, zda si na botičky přidáte ozdoby či zvolíte barevný podpatek.

K vašim jedinečným botičkám potřebuje určitě i jedinečnou kabelku, a proto máme na výběr ze tří modelů. Klasickou kabelku – 960 Kč, velké psaníčko – 1170 Kč a malé psaníčko – 960 Kč. Kabelku můžete samozřejmě sladit s designem botiček.

Mezi ty nejpohodlnější a nejoblíbenější určitě patří podpatek vysoký 5-6 cm nebo 7,5 cm. Pro větší pohodlí a stabilitu doporučujeme širší podpatek. Samozřejmě i to je velmi individuální.

Nově u nás můžete zakoupit dárkový voucher na botičky či kabelku na míru